5 lip Brak komentarzy admin Xplore , , ,

Moda na siłownię w Polsce ma się doskonale. Trend ten rozwija się błyskawicznie, a na rynku powstaje coraz więcej siłowni i firm z odzieżą, akcesoriami i sprzętem sportowym. Życie „fit” stało się niezwykle modne, a dbanie o dobrą kondycję i perfekcyjnie zbudowaną sylwetkę weszło nam w krew. Jeszcze niedawno siłownia kojarzona była ze znoszonym dresem, starymi adidasami i nieładem na głowie. Dziś ten obrazek przeszedł do historii, robiąc z siłowni miejsce pokazu mody i najnowszych trendów. Siłownia stała się towarzyską mekką, a karnet na nią złotą kartą dla wybrańcow.

To w czym pokazujemy się w tym miejscu stało się niezwykle ważne, często bardziej, niż spalane tam kalorie. Temperaturę podgrzewają gwiazdy zamieszczające zdjęcia z siłowni w mediach społecznościowych. Ubrani w wyszukane stroje, z pełnym makijażem chwalą się piękną sylwetką. Trendy sportowe zawędrowały o wiele dalej, zasypując nas licznymi zdjęciami paparazzich, którzy przyłapali gwiazdy światowego formatu w modnym sportowym wydaniu wprost na ulicy. Chwalenie się sylwetką w modnych ubraniach stało się niezwykle trendy. Moda ta podsyca przemysł odzieży sportowej, który czerpie inspiracje z pokazów wielkich projektantów. Sportowe koncerny prześcigają się w pokazywaniu nowych kolekcji, angażując do współpracy domy mody i znanych projektantów high fashion. To recepta na sukces a stroje w wymyślnych barwach i fasonach znikają ze sklepowych półek niczym świeże bułeczki.

Leginsy, sportowa bielizna, top, czy buty to spory wydatek, który gwarantuje popularność na siłowni. Jest to skuteczny motywator, który chodzenie na siłownię wywindował do rangi stylu życia. Ważne aby strój był wygodny a buty chroniły od ewentualnych kontuzji. Firmy obuwia sportowego znanych marek wydają krocie na specjalistyczne testy w celu maksymalnego redukowania przeciążeń, chroniąc nasze stawy przed przeciążeniem. Doskonałe rekomendacje oraz modne wzory i kolory gwarantują sukces kolekcji. Nuda na siłowni to przeszłość. Dziś królują krzykliwe kolory, unikalne nadruki na koszulkach. Sklepy internetowe dają ogromne możliwości w doborze stroju i sprzętu sportowego.

Oferują odzież w różnych przedziałach cenowych, aby każdy mógł znaleźć coś na swoją kieszeń. Moda na siłownie oraz moda na siłowni idą w parze i gwarantują ogromny popyt na miejsca tego typu. Strój ma dodać nam pewności siebie, podkreślić naszą sylwetkę i wprawić nas w dobry nastrój. Czy markowe stroje są niezbędne do otrzymania idealnej sylwetki? Absolutnie nie. Podstawą jest odpowiednio dobrana dieta, ćwiczenia i systematyczność. Mając na uwadze dłuższą przygodę z ćwiczeniami na siłowni, jednak warto zainwestować w strój z oddychających, atestowanych materiałów, który jest dostosowany do intensywnej aktywności fizycznej a tym samym trwalszy i posłuży dłużej. Z tym ostatnim bywa różnie, gdyż osoby wiernie podążające za dynamiczną sportową modą zwyczajnie nie liczą się z długą przydatnością odzieży, narzucając sobie przymus ciągłego wywoływania zachwytów innych użytkowników siłowni nad ich nowym strojem. Oczywiście ubieramy się w sposób na jaki pozwala nam budżet ale warto nie zapominać, że strój ma za zadanie dawać nam komfort i chronić nasze zdrowie w drodze do osiągnięcia idealnej sylwetki.